Cennik usług rehabilitacji, fizjoterapii w KrupaMed w Zabrzu

Od czego zależy cennik rehabilitacji, fizjoterapii?

Cennik zabiegów w naszym gabinecie rehabilitacji i fizjoterapii jest dostosowany do cennika, jaki obecnie obowiązuje w dużych miastach na Śląsku. Pamiętaj jednak, że koszty, jakie poniesiesz, są uzależnione od rodzaju zabiegów, na jakie się zdecydujesz.

Ile kosztuje rehabilitacja prywatnie? Ile kosztuje fizjoterapia? Cennik zabiegów rehabilitacyjnych

Kiedy wybierasz prywatne zabiegi rehabilitacyjne, licz się z kosztami. Jednak weź także pod uwagę, że chodzi tu o Twoje zdrowie i komfort codziennego funkcjonowania. Wspomnieliśmy już, że na rehabilitację z NFZ czeka się bardzo długo. Nieraz jest to nawet kilkanaście miesięcy. W tym czasie Twoje samopoczucie może ulec znacznemu pogorszeniu, nawet do tego stopnia, że trudno będzie Ci wykonywać podstawowe czynności.

Dysponujemy sprzętem zaawansowanym technologicznie, dlatego, kiedy zdecydujesz się na rehabilitację w naszym gabinecie, zyskasz gwarancję kompleksowo przeprowadzonej usługi. Nie obowiązują Cię także żadne limity – wykupujesz tyle zabiegów, ile potrzeba, abyś całkowicie doszedł do pełnej sprawności.

Ile kosztuje fizjoterapia prywatnie? Ceny pierwszej wizyty u fizjoterapeuty

Pierwsza wizyta w naszym gabinecie obejmuje konsultację i zabieg. Całość trwa 55 minut i kosztuje 140 złotych. Nasz specjalista podczas pierwszego spotkania zapozna się z Twoimi problemami, wynikami badań i na ich podstawie dobierz najlepszą metodę rehabilitacji. Natomiast wizyta pakietowa to koszt 130 złotych.

Ile kosztują zabiegi fizjoterapeutyczne w gabinecie w Zabrzu? Masaż w Zabrzu - cennik

Nasze usługi fizjoterapeutyczne to między innymi masaże. Możesz zdecydować się na:

  • masaż antystresowy – jego koszt to 170 złotych (zabieg trwa 55 minut),
  • masaż klasyczny – jego cena to 150 złotych (masaż leczniczy trwa 55 minut),
  • drenaż limfatyczny/masaż uciskowy BOA – koszty to w tym przypadku 70 złotych (zabieg trwa 30 minut).

Ile kosztuje rehabilitacja kolana w KrupaMed Zabrze?

Rehabilitacja kolana opiera się głównie na masażu, ćwiczeniach i terapii manualnej. Celem zabiegów jest likwidacja bólu i przywrócenie dawnej sprawności stawu kolanowego. Oczywiście zabiegi wspomaga także , elektroterapia.

Ile u nas kosztują zabiegi na kolano? Za 55 minut rehabilitacji zapłacisz 150 złotych.

 

Ile kosztuje rehabilitacja kręgosłupa w KrupaMed Zabrze?

Niezależnie od tego, czy cierpisz na bóle szyjnego, czy lędźwiowego odcinka kręgosłupa, złagodzimy je. Nasi specjaliści stosują terapie manualną, fizykoterapię i kinezyterapię. Nie od dziś bowiem wiadomo, że najlepszą formą terapii przy różnego rodzaju zmianach i dolegliwościach bólowych, jest ruch. Wykorzystujemy różne formy ćwiczeń i masaży, które poprzez swoje działanie odprężające, pozwalają pozbyć się napięć i co za tym idzie – bólu.

Jaki jest koszt zabiegów rehabilitacyjnych na kręgosłup w naszym gabinecie? Za 55 minut rehabilitacji zapłacisz 150 złotych.

Rehabilitacja, fizjoterapia w Zabrzu – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Chcesz wybrać zabiegi w naszym gabinecie w Zabrzu, jednak zastanawiasz się, dlaczego warto to zrobić? My zawsze dopasowujemy rehabilitację do Twoich potrzeb. Jeśli koniecznością są różnorodne zabiegi, u nas znajdziesz to, czego szukasz. Nasi fizjoterapeuci mają ogromną wiedzę, a w razie konieczności, omawiają plan rehabilitacji ze specjalistami innych dziedzin. Kiedy okaże się, że musisz wydłużyć rehabilitację, po prostu wykupujesz u nas kolejne zabiegi. Bez kolejek, stresu i nerwów.

Na zdrowiu nie warto oszczędzać, dlatego już teraz wykup zabiegi, które zagwarantują Ci lepsze samopoczucie i normalne funkcjonowanie.