Rehabilitacja ręki

Obejmuje wszelkie problemy, które dotyczą barku, łokcia lub nadgarstka.

Jeśli na któryś z poniższych zdań możesz odpowiedzieć twierdząco, zapraszamy do gabinetu:

  • ból w barku, nadgarstku lub w łokciu,
  • ograniczanie aktywności i ból, który nie pozwala normalnie funkcjonować,
  • uraz ręki,
  • przewlekły problem w obrębie ręki.

Szybka konsultacja i odpowiednio prowadzona terapia jest w stanie przywrócić pełną sprawność, zmniejszyć ryzyko powikłań i zabezpieczyć rękę przed urazami na przyszłość.

Rehabilitacja ręki w gabinecie KrupaMed w Zabrzu obejmuje takie obszary, jak:

Uszkodzenie stożka rotatorów
Zespół cieśni nadgarstka
Rehabilitacja stawu barkowego
Palec trzaskający
łokieć tenisisty
Fizjoterapia łokieć tenisisty
Rehabilitacja po endoprotezie barku

Przywróć ręce pełną sprawność

Czujesz w ręce ból, który ogranicza twoją sprawność? Cierpisz na zespół cieśni nadgarstka? A może jesteś po endoprotezie barku? W każdym tym przypadku przyda ci się rehabilitacja ręki dopasowana do twoich dolegliwości i potrzeb. Dzięki fizjoterapii uwolnisz się od bólu w barku, nadgarstku czy łokciu i pozbędziesz się wszelkich ograniczeń wynikających z urazów lub przewlekłych problemów.

Rehabilitacja ręki – na co pomoże?

Rehabilitacja ręki obejmuje szereg problemów związanych z takimi dolegliwościami jak:
uszkodzenie stożka rotatorów;
zespół cieśni nadgarstka;
– łokieć tenisisty,
– łokieć golfisty,
– złamania i zwichnięcia nadgarstka, łokcia i barku.

Ponadto wykonuje się jeszcze rehabilitację stawu barkowego i rehabilitację po endoprotezie barku. Osoby zmagające się z tzw. palcem trzaskającym również mogą liczyć na zabiegi, dzięki którym unikną przejścia dolegliwości w stan przewlekły. W Krupa-Med stosowane są takie formy rehabilitacji jak kinezyterapia, masaż leczniczy, pinoterapia, suche igłowanie, fizykoterapia, kinesiotaping, fala uderzeniowa czy terapia manualna. Nasz fizjoterapeuta dopasuje najlepszą metodę leczenia do twoich dolegliwości, dzięki czemu wrócisz do pełnej, możliwej sprawności i pozbędziesz się uciążliwego bólu.

Rehabilitacja ręki – dlaczego lepiej nie zwlekać?

Rehabilitacja ręki po złamaniu kości promieniowej, operacji czy przy zespole cieśni nadgarstka pomoże szybciej wrócić do normalnych aktywności fizycznych. Ograniczenie sprawności ruchowej, ból przy codziennych czynnościach czy uczucie mrowienia to uciążliwe dolegliwości, które mają wpływ na normalne funkcjonowanie. Większość pacjentów Krupa-Med odczuwa poprawę już po pierwszym zabiegu. Rehabilitacja ręki po złamaniu lub przy przewlekłych chorobach zmniejszy dolegliwości bólowe, zwiększy mobilność, przyspieszy regenerację komórkową i znacząco wpłynie na komfort życia.

Rehabilitacja w Zabrzu

Poszukujesz rehabilitacji ręki po złamaniu kości ramiennej? A może cierpisz na łokieć tenisisty i chcesz zapisać się na zabiegi? Skorzystaj z fizjoterapii w Zabrzu w Krupa-Med. Stosowane przez nas metody pozwolą ci szybko pozbyć się bólu i wrócić do formy.

Zarejestruj się przez Internet na pierwszą wizytę z naszym specjalistą. W zakładce Kontakt znajdziesz niezbędne dane gabinetu. Masz jakieś pytania odnośnie rehabilitacji? Zadzwoń do nas, a rozwiejemy twoje wszelkie wątpliwości.